Auto zámky


Naši zámečníci Vám otevřou zamčené klíče v autě, poradí si s opravou zámku či spínačky a zrepasují vám opotřebené klíče od auta. Naši zámečníci si poradí téměř se všemi auto zámky.

Auto zámky a vše co od našich zámečníku očekávat

Náš zámečník Vám pomůže pokud si omylem zabouchnete klíče ve svém voze, ať už na sedadle nebo v kufru. Opravíme nebo přestavíme auto zámek či spínačku k většině vozů. Vyrobíme náhradní klíče.

Nouzové otevření auta

Naši zámečníci Vám dokážou otevřit Vaše auto během několika okamžiků. Otevření provádíme přes auto zámek pomocí moderních zámečnických přípravků a to zcela bez poškození !

Repase auto klíčů

Když už jsou klíče natolik oběhané, že v zámku zasekávají, nebo dokonce znemožňují otočeni ve spínací skříňce. Je třeba klíč repasovat. Z pravidla to znamená klíč vytvořit nový, ovšem bez použití kopírovacího stroje, který klíč vyřeže dle opotřebované předlohy a výsledek tak NENÍ  100%

Naši zámečníci Vám klíč nejprve “ dekódují “ na základě zjištěných údajů o klíči mohou pomocí speciálního softwaru dopočítat a oveřit správnost jednotlivých částí kódu klíče a následně jej vyřežeme na CNC kódovacim stroji. Výsledný klíč je tedy ve stavu zcela NOVÉHO originálního klíče na místo kopie !

klic-ford

Repase klče Ford

Zajímá Vás jak vypadá samotné dekódování a následné frézování autoklíče ? Podívejte se.

Repase auto zámků

Stejně jako u klíčů je používáním opotřebován i autozámek a spínačka vozu. V zámku dveří i spínačce vozu dochází v lepšim případě k opotřebavání jednotlivých lamel, které slouží jako blokovací prvek samotného zámku. V horšim případě ( dlouhodobé používání zasekávajícího klíče ) dochází k poškození vnitřní části těla a to strženim blokovací hrany. Ve většině případů lze zámek repasovat, výměnou poškozených částí, ovšem někdy je třeba zámek dodat nový a v tom případě Vám náš technik zajistí přestavbu nového zámku na původní klíč.

 

zámek BMW

Přestavba auto zámek BMW

Výroba auto klíčů

Zabýváme se výrobou autoklíčů, především se ale specializujeme na auto klíče zn. BMW

Ať už se jedná o repas, výrobu nového klasického i klíče s dálkovým ovladačem, nebo jen o naprogramování čipu immobilizéru

 

klic-bmw

klíče pro BMW

Aktuality z oblasti auto zámků můžete sledovat na našem Facebook profilu.