Zabezpečení


Zámečník Praha provádí výměny a montáže přídavných i hlavních bezpečnostních zámků. Dodáme vám vložku jakékoli bezpečnostní třídy, poradíme jak ušetřit ale zabezpečit lépe dveře od vašeho domova.

V případě, že potřebujete lépe zabezpečit váš byt, chatu či kancelář a mít tak lepší ochranu před zloději, neváhejte nás kontaktovat. Náš zámečník vám navrhne zabezpečení stávajích dveří dle požadavků Vaší pojišťovny.

Samozřejmostí je i samotná montáž přídavných zabezpečovacích prvků. Provádíme montáže přídavných bezpečnostních zámků, závor i rozvor. Výměny bezpečnostních vložek ve všech rozměrech i bezpečnostních třídách.

bezpecnostni-vlozka-evva-eps

Zabezpečení Evva

Zabezpeceni evva-key

Zabezpeceni system-Evva

Zámečník Praha Vám provedeme sjednocení vložek na společný klíč – jednim klíčem odemknete jak hlavní zámek na dveřích, tak i zámek přídavný. Odpadá tím nutnost orientace, který klíč k čemu patří a není nutné nosit zbytečný počet klíčů na svazku.

Poslední dobou se u nás rozšiřuje tzv. SG-metoda, způsob, kterým zloději často překonají základní vložky a dostanou se snadno a rychle dovnitř. Tato metoda je nejen relativně snadná, ale i téměř bez hluku. Navíc nezanechává na vložce zjevné známky poškození a je tedy problematické pojišťovně dokázat, že došlo opravdu k vykradení a né k pojistnému podvodu. Zámečník Praha vám poradí a případně dodá vložku, která je vůči této metodě chráněná.